חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
21/01/2020
 
 
 
סקר HCM: המעסיקים מתכוונים להגדיל את ההשקעה בטכנולוגיות מובייל וענן לניהול משאבי אנוש
חזור לרשימה
 
תאריך: 07/10/2014
כותב: אבנר מימון
כתובת דוא"ל: 
 

סקר חדש שנערך על ידי Human Capital Media Advisory Group ובחן את השימוש בטכנולוגיות לניהול משאבי אנוש בארגונים, מעלה כי מערכות התוכנה הבולטות ביותר הן התוכנות לניהול מערך העובדים (WFM - Workforce Management) אשר 63.7% מהארגונים המשתמשים בהן. אחריהן מדורגות תוכנות גיוס עובדים עם 54.9% משתמשים, והתוכנות להדרכה ולימוד עם 49.1% של משתמשים. 

 
רק 19% מהנשאלים דיווחו כי הם עובדים על הפיכת המערכות לניהול ה-HR ל"ידידותיות למובייל". עורכי הסקר מציינים כי הנתון מגיע בסתירה לנתונים המצביעים כי עד שנת 2017 קרוב ל-70% מאוכלוסיית ארה"ב לדוגמה, תהיה מצוידת בסמארטפונים. 
עם זאת, כאשר נשאלו הנחקרים איזה תוכנות משאבי אנוש הם מתכוונים לרכוש לשנה הקרובה, 20% הצביעו על תוכנות מובייל בראש ובראשונה. גם במבט לטווח של 3 שנים קדימה, נמצאו מערכות המובייל במקום הראשון להצטיידות המתוכננת. 
 
מרבית הנשאלים בסקר דיווחו על מגמת גידול בהשקעה שלהם בטכנולוגיות HR. קרוב למחצית מהם ציינו כי הם מתכוונים להחליף או לשדרג את פלטפורמות הליבה העוסקות במשאבי אנוש בטווח שבין חצי השנה הקרובה עד לשלוש השנים הקרובות. 
על פי הסקר, מנהלי ה-HR יעבירו חלק מתקציביהם לתחום מערכות בענן/ תוכנות כשירות/תוכנה באירוח . מחצית מהנשאלים דיווחו שהם כבר עושים בהן שימוש ו-40% אמרו שהם "בודקים את התחום". 
 
"מחלקות ה-HR גם בישראל מכירות בתרומת הפתרונות הטכנולוגיים לניהול המשאב האנושי, לבניית והעמקת הקשר עם העובדים ולייעול יומיומי של ביצועי הארגון." אומר אבנר מימון, סמנכ"ל פעילות ישראל בסינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. "זו הסיבה לעליה בהשקעה בפתרונות מובייל וענן/אירוח. הם מאפשרים גישה מכל מקום ובכל זמן. על פי סקר של IDC כבר בשנת 2015 40% מהעובדים בעולם יהיו ניידים, כלומר יעבדו במספר אתרים, במשרדים מבוזרים, בבית ותוך כדי נסיעה. זה משפיע כמובן על מגמת השימוש בטלפונים הסלולריים/טאבלטים לצורך תהלכי HR ".  
 
מימון אומר כי המעבר לעידן הנייד הוא כבר לא מותרות אלא כורח המציאות. "המובייל הפך להיות ה-gateway של הארגון גם לעובדים ולמנהלים ואפילו למועמדים לעבודה.
לעובדים ולמנהלים המובייל מאפשר לבצע פעילויות שכיחות ולקדם תהליכים כגון דיווחי נוכחות, בקשות חופשה, הערכת עובדים, בקשת הדרכות ועוד. המובייל גם מאפשר תהליכי גיוס עובדים - הצגת משרות בפני מחפשי עבודה ומשלוח קו"ח. 
הצורך בנגישות הזו אינו נחלת ה- HR בלבד. זוהי דרישה שבאה מכיוון העובדים, במיוחד בני דור ה- Y. 
 ארגון שיתעלם כיום מהטכנולוגיות המתקדמות בתחום ה-HR ייאבד 'נקודות' חשובות ביותר בתחרות על העובדים הטובים ביותר".
 

אודות סינריון

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 25 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים וחישוב שכר, ניהול גיוס עובדים וניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון. 
מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management. 
 
למידע נוסף : http://www.synerion.co.il
 
 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798