חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
27/01/2020
 
 
 
בעקבות כניסתו לתוקף של ``חוק הודעה למועמד`` סינריון מציגה: פתרון דיגיטאלי המאפשר עדכון מועמדים בתהליך גיוס
חזור לרשימה
 
תאריך: 28/01/2015
כותב: אבנר מימון
כתובת דוא"ל: 
 

במסגרת הגרסה החדשה של מערכת גיוס העובדים Synerion Recruitment, מציגה סינריון, המתמחה במתן פתרונות לניהול ההון האנושי בארגון, את המענה שיסייע לארגונים וחברות השמה, לעמוד בדרישות החוק החדש. מערכת  Synerion Recruitment מאפשרת למשתמשיה לנהל תהליך גיוס איכותי ומעניקה מענה מהיר לצרכי הגיוס הדינאמיים של הארגון. 

 
הגרסה החדשה של המערכת נותנת מענה לדרישות "חוק הודעה למועמד" המחייב את החברה המגייסת לעדכן מועמדים הנמצאים בתהליך גיוס, על סטטוס התהליך מולם. החוק שיכנס לתוקפו ב- 31.1.2015, קובע כי על החברה המגייסת למסור למועמד הודעה על התקדמות תהליך הגיוס, לפחות אחת לחודשיים. כמו כן, במידה והמועמד לא התקבל לעבודה, על החברה להודיע על כך עד שבועיים מרגע שהתקבל אדם אחר לתפקיד.
מערכת Synerion Recruitment מאפשרת ניהול משרות, קליטה אוטומטית של קורות חיים ממגוון מקורות, יצירת מאגר מועמדים איכותי, וזיהוי המועמדים המתאימים ביותר לדרישות הארגון. - 
תהליכי עבודה הגמישים של המערכת, מותאמים עצמאית לדרישות התפקיד, לצרכי ולאופן העבודה של הארגון, ומאפשרים ניהול, מעקב ובקרת תהליך הגיוס, תוך זיהוי חריגה מלוחות הזמנים. תהליכים אלה גם מאפשרים משלוח אוטומטי של הודעות למועמדים עפ"י דרישות החוק החדש.   
 
"החוק נועד לאפשר למועמדים לעבודה להתעדכן באשר לסטטוס התהליך מולם, בכדי להפחית את אי הודאות הכרוכה מצדם בתהליך ולאפשר להם לכלכל את צעדיהם" , אומר אבנר מימון, סמנכ"ל פעילות ישראל בסינריון מערכות. "אנו מקפידים על כך שהמערכות שלנו יתנו מענה לצרכים הדינמיים של השוק. לכן הגרסה החדשה ששחררנו תיתן בין השאר, גם מענה לדרישות חוק ההודעה למועמד. זאת באמצעות מנגנון אוטומטי מתוזמן למשלוח סוגים שונים של עדכונים באמצעות המייל, בהתאם לסטטוס המועמד. תיעוד כל המיילים שנשלחו מהמערכת מאפשר לארגונים להוכיח כי אכן נשלחה הודעה למייל מסוים ומאפשר להם לעמוד בדרישות החוק."      
 

אודות סינריון

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 25 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. 
הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים וחישוב שכר, ניהול גיוס עובדים וניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון. 
 
מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management. 
 
למידע נוסף : http://www.synerion.co.il
 
   
 
 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798