חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
18/01/2020
 
 
 
סקר Sierra-Cedar 2014–2015 : ``המערכות הטכנולוגיות לניהול מערך העובדים הן כלי קריטי בתפעול השוטף של חברות וארגונים``
חזור לרשימה
 
תאריך: 11/06/2015
כותב: אבנר מימון
כתובת דוא"ל: 
 

על פי הסקר, היישום המשמעותי ביותר עבור חברות וארגונים, מתוך פתרונות לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management), הוא ניהול זמן ונוכחות - 80% מהנשאלים דיווחו על שימוש אינטנסיבי בפתרון הזה. במקום השני נמצאו יישומי ניהול היעדרויות עובדים - בשימוש אינטנסיבי אצל 55% מהמשיבים.

 
סקר Sierra-Cedar 2014–2015 שבחן את השימוש בפתרונות לניהול מערך העובדים בארגון (WFM), מגלה כי המערכת המשמעותית ביותר עבור חברות וארגונים מבין פתרונות אלו, היא ניהול זמן ונוכחות - 80% מהנשאלים דיווחו על שימוש אינטנסיבי במערכת זו. במקום השני, עם 55% שימוש, נמצאו יישומי ניהול היעדרויות עובדים. 32% משתמשים בסידור עבודה, 22% בתמחיר משימות, 15% משתמשים במטריקות מובנות לניתוח נתונים, ורק 8% עשו שימוש בכלי WFM במדיה החברתית. 
 
"הפתרונות הטכנולוגיים לניהול מערך העובדים מהווים כיום כלי קריטי בתפעול היומיומי של חברות וארגונים. הם מאפשרים עמידה במכסות, העלאת רווחיות, ותקשורת שוטפת עם העובדים", אומרת סטייסי האריס, מחברת המחקר והייעוץ האמריקנית, Sierra-Cedar. "הם מספקים למנהלים את נקודת המגע היומית עם כל עובד ועובד בארגון. זו המערכת שמצביעה על מצבים בעייתיים שיש לעובדים בבית או עומסים בסביבת העבודה, והיא המספקת למנהלים נתונים לצורך קבלת החלטות כגון תגבור מחלקות. מרבית בקשות המנהלים ממחלקת משאבי אנוש, מסתמכות על מידע ממערכות ה- WFM. 
 
אם בשנים קודמות פתרונות WFM היו בשימוש ארגונים גדולים עם הרבה עובדים בשכר שעתי או משרה חלקית, כדוגמת רשתות שיווק, חברות ייצור ומוסדות בריאות, הרי שכיום השימוש התרחב למגזרים נוספים כגון שירותים פיננסים, הייטק ושירותים עסקיים, ובאותה רמת שימושיות גבוהה. זאת בשל הצורך הגובר במעקב אחר הזמן והפעילויות/המשימות של עובדים מיומנים שזמנם יקר, בניהול מורכב של חופשות והיעדרויות, בהתאמה לחוקי עבודה והסכמים  ועוד". 
 
 
"אנו רואים מגמה מתמשכת של השקעות גדולות בפתרונות ניהול מערך העובדים", אומרים ב-Sierra-Cedar. "הם מסייעים לארגונים לרוץ 'חלק יותר' ובהתאמה רבה יותר בין חלקי הארגון. הגופים שאימצו מערכות WFM בשילוב עם מערכות לניהול אסטרטגי של ההון אנושי ואף עשו שימוש בכלים ניתוחי מידע עסקי, שיפרו משמעותית את מצבם בהשוואה לאחרים, הן בתחום התפעולי, הן ביכולת לגייס ולשמר עובדים, ובוודאי שבתוצאות העסקיות". 
 
 
"יותר ויותר ארגונים עוברים מהחלטות ממוקדות תפעול, שמתרכזות באלמנטים הטקטיים היומיומיים, לראייה ארגונית רחבה יותר שלוקחת בחשבון את התפקיד האסטרטגי של מערכות WFM בהשגת יעדים ארגוניים ובתוצאות" ,אומר אבנר מימון, סמנכ"ל פעילות EMEA בסינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה. הוא הפנה את תשומת הלב לכך שהסקר העלה כי  40% מהמשיבים אמרו כי בחירת פתרון WFM היוותה חלק מראייה כוללת של הסביבה המחשובית לניהול כולל של המשאב האנושי בארגון. 
 

 

אודות סינריון
סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 25 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים וחישוב שכר, ניהול גיוס עובדים וניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון - Talent Management.  מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management. 
 
למידע נוסף: www.synerion.co.il
 
 
 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798