חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
27/01/2020
 
 
 
למה שאעבוד אצלכם?
חזור לרשימה
 
תאריך: 11/06/2015
כותב: אורית שיבר
כתובת דוא"ל: 
 

השאלה בכותרת- "למה שאעבוד אצלכם?" אופיינית מאוד לעובדים הצעירים שנכנסים עתה למקומות העבודה ושיאכלסו את מקומות העבודה בעתיד הקרוב. 

 
נראה כי התהליך של חיפוש העבודה השתנה לגמרי (ולתמיד). כך עולה ממחקר מקיף שביצעה לאחרונה (2015) חברת  ULTIMATE SOFTWARE , ובמהלכו נחקרו כ-1000 מועמדים ועובדים בני דור ה-Y. מה שאומר שאם אתם מחפשים עובדים חדשים לחברה/לצוות העבודה שלכם, עליכם לפעול לפי כמה כללי מפתח, כדי להצליח למשוך אליכם את העובדים הנכונים לכם מדור ה-Y.
 
אבל תחילה, מי הם דור ה Y?: מדובר בילידי 1980 עד 1995. בשנים האחרונות אנחנו מוצאים גידול במספר משרות הניהול שהם מאיישים, וניכר שדפוסי ההתנהגות שלהם והתפיסות שלהם ביחס לעבודה או למקום העבודה הולכים ומחלחלים גם בקרב בני הדורות האחרים. לכן, בין היתר, השפעתם רבה על עולם העבודה של ימינו וגם זה של העתיד.
 
אחד מהנתונים החשובים שעולים מהסקר הוא שיש לכם פחות מחודש להותיר את הרושם שהחברה שלכם ראויה לנאמנות של העובדים. הנתון מתייחס לכל הדורות בעבודה. אם תהליך הקליטה שלכם לא אפקטיבי, הרי שישפיע אם העובדים יישארו חודש, חצי שנה או יותר. 
 
 

הכותבת היא אורית שיבר יועצת למנהלים ומומחית בקידום קריירה, בעלת M.A. בלימודי עבודה מאוניברסיטת ת"א, ובעלת ניסיון עשיר בהנחיית קבוצות ופיתוח ארגוני.

 

 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798