חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
27/01/2020
 
 
 
מבצע ה``חבר מביא חבר`` של סאנדיסק הניב זימון של כ-300 מועמדים לעבודה תוך שבוע וחצי
חזור לרשימה
 
תאריך: 04/08/2016
כותב: רונית רונן-קרפול
כתובת דוא"ל: 
 


השילוב בין הפלטפורמה הטכנולוגית לגיוס עובדים של הסטארטאפ הישראלי Workey למדיניות תגמול נדיבה של חברת סאנדיסק, במסגרת קמפיין גיוס ארצי, הביא לתוצאות מרשימות במיוחד - תוך שבוע וחצי התקבלו במשרדי סאנדיסק כ-300 קורות חיים של מועמדים שחלק נכבד מהם התאימו למשרות הפתוחות.

 
חברת סאנדיסק, ענקית זיכרונות הפלאש, שמחזיקה בשלושה מרכזי פיתוח, בתפן, כפר סבא ובעומר שבדרום, הייתה מהחברות הייטק הישראליות הראשונות להתנסות בפלטפורמה לחיפוש עבודה של Workey והראשונה בארץ שעלתה עם קמפיין גיוס גדול בשלושת אתרי החברה. המערכת מבוססת האלגוריתם, מאפשרת לעובדים להפנות את חבריהם למשרות בחברה, וממליצה לעובדים אילו חברים יכולים להתאים לכל משרה. המטרה היא להשתמש בקשרים החברתיים של העובדים, בעיקר בפלטפורמת הלינקדאין , שנחשבים למקור הטוב ביותר לגיוס. Workey התאימה את המערכת, כך שעובדי סאנדיסק יוכלו להמליץ על חברים רלוונטיים בקלות, בכמויות גדולות יותר ולאורך זמן.  
המהלך נעשה במסגרת מדיניות ה״חבר מביא חבר״ בסאנדיסק, לפיה כל עובד שמביא מועמד שגם ייקלט בסאנדיסק, יהנה מבונוס של 20 אלף שקל (!). עובד שיגדיל לעשות ויגייס שלושה עובדים, יקבל חוץ מהכסף גם אייפד אייר על כל עובד שיביא.
 
״כחברה שמתגאה בחדשנות שלנו, אנו מיישמים תמיד פתרונות יצירתיים גם בתחומי הפיתוח בחברה, ובהחלט שמחים לאמץ חדשנות גם באופן גיוס העובדים", אומרת רונית רונן-קרפול, סמנכ"לית משאבי האנוש לישראל ואירופה ומשנה למנכ"ל סאנדיסק ישראל. ״הדלתות שלנו פתוחות ואני בטוחה שהאנשים הטובים ימצאו את דרכם אלינו".
 
השותף המייסד של Workey ומנהל השיווק של החברה דני שטיינברג אמר: "התוצאות המרשימות של המבצע מוכיחות שתחום גיוס העובדים עובר מהפיכה משמעותית, בדומה לקטגוריות נוספות ומשפיע באופן עמוק על אופן וכמות ההשקעה של חברות בתחום זה. מהלכים דומים חוסכים לחברות עשרות אם לא מאות אלפי שקלים ומשפרות באופן ניכר את ההליך.   
 
 
 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798