חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
14/12/2019
 
 
 
כיצד בנוי הספר וכיצד תפיק ממנו את מרב התועלת (חלק שני)
חזור לרשימה
 
תאריך: 24/06/2007
כותב: אורי אירם
כתובת דוא"ל:  info@uri-iram.co.il
 
בכל שבוע במהלך השנה הקרובה, נעלה חלק מספרו של אורי אירם :"ספר המכירות המלא" המטרה היא לשפוך אור מזווית אחת של עשייתנו בארגון. כולנו כאנשי משאבי אנוש עוסקים במכירה (למרות שחלקנו אולי לא אוהב את המילה "מכירה"). קריאה מהנה : ברק גפני

 
 

לנוחותך, חילקתי את עשרות הטיפים לפי נושאים. כל נושא נפתח בהסבר תיאורטי קצר המציג באופן כללי את תפישתנו לגבי תפקידו במכלול תהליך המכירה, ואז מוצגים הטיפים הרלוונטיים לאותו הנושא.

כמובן שהחלוקה לנושאים היא מלאכותית, אך מצאנו גישה זו מתאימה כדי להקל על תהליך הקריאה והלימוד. למרות העניין הרב שתמצא בספר, והרצון המובן לגמוע את כולו בקריאה אחת, אנו מציעים לך – לאחר סיום הקריאה של כל פרק – לחשוב על אופן יישומו במקרה המסוים שלך. כפי שכבר כתבנו, קריאה בלבד אינה מספיקה – עליך ליישם את הדברים הלכה למעשה.

כמו כן, קח בחשבון שחלק מהטיפים היו יכולים להופיע במספר פרקים מכיוון שהם מתאימים לכמה תחומים. מובן שאנו הצגנו כל טיפ רק פעם אחת, אך אנו מצפים ממך לבחון את ישימותו לא רק מול לקוחות שונים או בהתייחס למוצרים או לשירותים שונים, אלא גם במצבי מכירה שונים.

והצעה אחרונה לפני שניגש לעיקר, קרא את הספר יותר מפעם אחת. אנו מבטיחים לך שבכל קריאה נוספת תגלה דרכים נוספות לשפר את ביצועיך בזכות האוצרות המוצגים בו. כל חשיפה נוספת, בעיקר אם ארעה לאחר שכבר יישמת את הדברים והפקת לקחים מהם, תאפשר לך ללטש עוד יותר את אופן השימוש בכלים ואת ביצועיך.

טיפ הזהב: מכירה איננה רצף של פעולות נבדלות אלא תהליך רציף ושלם שבו כל "שלבים" מתערבבים זה בזה. לכן כדי להצליח עליך להפעיל את הכלים והטכניקות בהתאם לצרכים המשתנים של פגישת המכירה המסוימת, ולאו דווקא לפי הפרק שבו הם הופיעו בספר.

 

 

 


אורי אירם - מאמן מכירות ושפת גוף.
054-2177721
www.uri-iram.co.il

 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798