חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
21/01/2020
 
 
 
business innovator כמפתח ראשי וקריטי להישרדות והצלחה עסקית כיום!
חזור לרשימה
 
תאריך: 13/12/2017
כותב: איציק מידן
כתובת דוא"ל:  itzikmeydan@gmail.com
 

"לחדש או למות?" היא השאלה המרכזית בעידן העסקים  של היום. מנהל חכם, המודע לעובדה זו, מאמץ את החדשנות כדרך חיים עסקית וארגונית.  מהי בדיוק חדשנות/ INNOVATION?


חדשנות כיום היא כלי חיוני לכל עסק או ארגון בכל סדר גודל מאדם בודד ועד לקונצרן ענק. היא המפתח הראשי והקריטי להצלחה עסקית והישרדות עסקית!

באנגלית קיימות שתי מילים מאד דומות:   INNOVATION (חדשנות) ו   INVENTION(המצאה)

חדשנות/ INNOVATION אינה המצאה! החדשנות עושה שימוש חוזר ברכיבים או רעיונות קיימים על ידי שיחלופם בדרכים חדשניות. חדשנות היא תהליך של שיפור מתמשך באופן בו עסק מתפקד, כדי להבטיח אספקה מתמדת של תוצאות חדשות, שיפור מתמשך בביצועים, במכירות, בפרודוקטיביות, ייצור מוצרים חדשים או שווקים חדשים, שיפור ברווחים ובצמיחה.

מטרת החדשנות היא למצוא התאמה טובה יותר בין העסק, התהליכים, המערכות, המוצרים והשירותים שלך. חדשנות היא חלק מDNA של העסק /הארגון ומתפקידיו וחובותיו של כל מנהל. חדשנות נוגעת ומערבת את כולם בעסק.

ברוב המקרים,החדשנות ודרישות הצרכים שלה פשוטים יחסית, הם פשוט דורשים חשיבה אחרת! הם דורשים לחשוב כמו business innovator.

business innovator לא מסתפק בסטטוס קוו ולא מפחד להפר אותו ולאתגר אותו. פיקאסו אמר: שכל מעשה של יצירה מתחיל במעשה של שבירה.

יועץ רגיל בד"כ נותן פתרון אפשרי אחד לבעיה – ל  business innovator יש יותר מפתרון אפשרי אחד! אינו מתמקד בלפתור את הקיים אלא בלייצר אחר טוב יותר שיחליף אותו.

גילוי/ המצאה טומנת בחובה התבוננות על הדברים בדיוק כמו כולם אבל חושבים על כך אחרת.

business innovator הוא כזה שפשוט רואה את הרעיון בשנייה. business innovator יודע לקחת קיים ולייצר ממנו חדש על ידי הוספת ערך, קשרים חיצוניים, על ידי שימוש בחושים, שינוי פרופורציות. לפעמים על ידי גריעה ולפעמים דווקא הולך הפוך מהזרם. על ידי לקיחת הבלתי אפשרי והמורכב והפיכתו לפשוט ואפשרי.

כ business innovator  על ידי הסתכלות על העסק שלך מנקודת המבט שלי, בדרך החשיבה המיוחדת לי, בצורה שונה אני יכול לזהות את הזדמנויות ואתגרים בתוך ומסביב לעסק שלך ולמצוא ולייצר פתרונות, טכניקות ורעיונות לא קונבנציונליים.

 business innovator הוא מוביל השינוי הראשי שיכול להסתכל על תהליך או עסק ולראות את הדרך הטובה ביותר, את השינוי הנכון ביותר כדי לספק את התוצאות הרווחיות המבוקשות. פתרון/רעיון חדשני הוא אחד שבד"כ לא עולה יותר אלא עולה פחות ועושה שימוש חדשני בקיים. פתרון שכזה מספק יותר שביעות רצון של לקוחות, וצופה את צרכי הארגון למחר.

כל התהליכים העסקיים שלך, השירות או המוצרים שאתה מספק ללקוחות שלך,  אלה ישתפרו באמצעות חשיבה רעננה וחדשנית, על ידי מציאת דרך טובה יותר, חדשנית יותר מאשר הביצועים העסקיים של היום.

הסביבה העסקית של היום דורשת חדשנות ויצירתיות יותר מתמיד!
הסביבה העסקית של היום דורשת
 business innovator בכל עסק!


להרצאות לארגונים לחצו יש מאין
למאמרים נוספים מאגר מאמרים
 
אני כאן לכל שאלה ועניין
 
איציק מידן
מומחה לפיתוח יש מאין, יצירתיות והטמעת חדשנות, הכשרת עסקים 
מנהלים ועובדים וכיצד לייצר רעיונות חדשים רווחיים
בדגש חסכון ושימוש במשאבים קיימים
 
 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798