חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
21/01/2020
 
 
 
``לביאות בוורוד`` – קבוצת חתירה מיוחדת במינה
חזור לרשימה
 
תאריך: 16/08/2018
כותב: אורית זיו
כתובת דוא"ל:  duet@duet-hr.com
 
עמי וצוות החתירה של "אריות חיפה" מקדישים מזמנם ומרצם כדי לקיים את "לביאות בוורוד". תורמים את סירות החתירה המיוחדות הנקראות "דרקון" על שם הדרקון המפוסל בחרטום, סוחבים ,מדריכים, שואגים עם הבנות ונותנים את הקצב כדי להביאן לרמה תחרותית והכל- בהתנדבות.
 

 
שמי אורית זיו. בת 59. אמא לשלושה. בעברי קצינה בצהל ולאחר יציאתי לגימלאות בעלת חברת השמה העוסקת באיוש בכירים בארץ ובחו"ל. בזמני החופשי סקיפרית- מאמינה מאד בכח הים והמים לתת שלווה, לרפא.
 
לפני שנתיים נפטרה אחותי טלי ממחלת הסרטן. טלי היתה לביאה אמיתית שלא נתנה למחלה להכתיב לה את אורח חייה ותפקדה עד הרגע האחרון בעוצמה ובשמחת חיים. מותה של אחותי השאיר בי חלל וצלקת.
 
לפני שנה גיליתי גוש בחזה, אשר התברר לאחר ברורים כסרטן השד מהסוג האלים. למזלי התמהיל של הגילוי המוקדם והטיפולים הקשים שקיבלתי ועדיין מקבלת עצרו והעלימו את הגידול. 
 
במהלך השנה האחרונה בה חליתי, זכיתי להכיר נשים חולות. נשים מופלאות מכל הגילאים בכל שלבי המחלה. יחד עימן הרגשתי את החולי הסבל והמצוקה. אבל בלטה במקרים רבים העובדה שחלקן בודדות ואין מי שיטפל ויעזור להן, לחלקן  מצוקה אמיתית כלכלית ולרוב יש בעיות שהן תוצר של המחלה והטיפולים.
 
החלטתי, שלזכרה של טלי אחותי ולמען הנשים המופלאות האלה אתנדב, אעזור ואתן יד .
 
לשמחתי פנה אלי עמי כהן. עמי הוא מנהל מועדון החתירה של "אריות חיפה". איש מופלא. מזה זמן רצה לעשות למען קהילייה אחרת- וכאשר פגש בי החליט כי יעשה למען קהיליית חולות סרטן השד= "הוורודות".
 
איתרתי נשים וורודות ובנינו את "לביאות בוורוד".
 
עמי וצוות החתירה של "אריות חיפה"  לקחו תחת חסותם את "לביאות בוורוד" שהן חלק ממועדון חתירה "ספורט ימי אריות חיפה".  מקדישים מזמנם ומרצם כדי לקיים את "לביאות בוורוד". הבנות חותרות בסירות החתירה המיוחדות של המועדון  הנקראות "דרקון" על שם הדרקון המפוסל בחרטום, ואנשי המועדון ובראשם עמי  סוחבים ,מדריכים, שואגים עם הבנות ונותנים את הקצב כדי להביאן לרמה תחרותית והכל- בהתנדבות.
 
בעולם קיימות 122 נבחרות של נשים ורודות. מדי שנה נערכות תחרויות בעולם ומגיעות אליהן נבחרות מכל המדינות. כאשר ב- 2019 גם נבחרת "הלביאות בוורוד" שלנו תשתתף בתחרות זו.
 
הנבחרת מונה 100 בנות. בטווח גילאים של 25 עד 70. הבנות מגיעות לחיפה מכל קצוות הארץ במטרה להתאמן בחתירה לפחות פעם בשבוע.
 
החתירה אינה קלה. היא מצריכה משמעת, כח פיסי, עקשנות, עמידה בקצב ואימונים רבים.
 
הבנות נמצאות בשלבים שונים של המחלה והריפוי. חלקן רק סיימו את הכימו, חלקן מחלימות כבר שנים. המשותף לכולן הוא ההתמודדות עם מחלת הסרטן. 
 
כולן מלוכדות נגדו- חזקות ומחזקות אחת את חברתה ומהוות דוגמא ומודל לחיקוי לעשרות אלפי חולות סרטן השד בישראל.
 
הלביאות כמו אחיותיהן בכל העולם חותרות באהבה גדולה, בהתלהבות שאין כמותה למים, לספורט, לחיים, לנצחון!
 
בסירה אחת יושבות 20 לביאות עם משוט ביד משולהבות להריץ את בדרקון קדימה!
 
הן חותרות למשמע ולקצב התוף הרועם ליד ראש הדרקון.  בחתירה הלביאות מחזקות את הגוף כמעט בכל האיברים. ידיים, גב, חזה, כתפיים, רגליים, בטן- הכל עובד!
 
בעיקר הן מחזקות את המורל והנפש שזקוקים לחיזוק בשל הקשיים הרבים שעברו ועוברות.
 
לקבוצה יש לווי של מדריכים שהוכשרו על ידי הפדרציה הבינלאומית לחתירה בסירות דרקון. במועדון חותרים גם רופאים ומטפלים בתחומים שונים המסייעים לקבוצה . 
 
ה"לביאות בוורוד" חותרות למען אלו שאינן איתנו.
 
ה"לביאות בוורוד" חותרות למענן ולמען בני משפחותיהן שצופים בהן גאים ומשתאים .
 
ה"לביאות בוורוד" חותרות למען אלו שאינן מסוגלות כעת בשל מצבן להצטרף אלינו .
 
ה"לביאות בוורוד "חותרות למען העלאת המודעות לסרטן השד ! מדי שנה חולות במחלה בישראל 4000 נשים ! אחת משבע!
 
היות וה"לביאות בוורוד" הינה קבוצה על טהרת ההתנדבות, אנו מבקשים להפיץ קיומה של הקבוצה, כדי לקבל חסות מחברות או גופים וזאת כדי שנוכל להתאמן בשוטף וכן להתכונן כיאות לאליפויות ברחבי העולם.
 

אורית  זיו הינה חלק מקהיליית משאבי האנוש. 
שימשה כמקיימת ומנכ"לית חברת ההשמה "דואט" עד לפני כשנה עם גילוי מחלתה.                      

אורית זיו        
טל 0545910093     duet@duet-hr.com
 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798