חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
14/12/2019
 
 
 
עיתון ארגוני = גאוות יחידה !
חזור לרשימה
 
תאריך: 15/10/2012
כותב: איילת גל
כתובת דוא"ל:  baenaim@walla.co.il
 
כל ארגון מחפש דרכים לשפר את דרכי התקשורת שלו עם עובדיו, כמו גם עם לקוחותיו השונים. אמנם רשת האינטרנט על שלל הצעותיה תורמת רבות לקידום תחום זה, אך השיח בה הוא וירטואלי, עם אנשים שיצרו לעצמם זהות ושם כרצונם וכך למעשה השיח אינו אמיתי.

 

כלי אחר שבא למלא את החסר בתחום זה בארגונכם הוא עיתון ארגוני. זהו כלי מוחשי יותר, המגיע ישירות לידי קוראיו, בעל חשיבה וריח ייחודי משלו, שבונה גאוות יחידה ושותפות בארגון, נשמר ואף נשאר לעתיד על השולחן או המדף לבחירתכם.

עיתון ארגוני יוצר עבורכם דרך של העברת מסרים והכרת הארגון מצדדיו האחרים, המפתיעים, הצבעוניים, המשונים משהו ולעיתים משעשעים ובכך למעשה נוצרת תרבות ארגונית של אמון, הכרה, הערכה וכבוד בין הצדדים והדרגים השונים בארגון.

עיתון ארגוני מהווה את הכלי היעיל, הזול, הידידותי והנוח ביותר להעברת מידע פנים ארגוני, כמו גם הכרת האנשים שמאחורי הדמויות במקום העבודה על דפי העיתון. זהו ערוץ תקשורת יעיל, בתחום התקשורת הפנים הארגונית, כמו גם החוץ ארגונית. הוא מהווה במה להכרת האנשים שבפנים מזוויות חדשות, הפנים שמאחורי ממלאי התפקידים הבכירים והזוטרים גם יחד, מזרים מידע על הפעילות הנעשית בארגון, מעביר את מטרות וערכי הארגון לכל השותפים, משתף בתמונות מחיי היום יום והאירועים המתקיימים בארגון ועוד. 

למה בעצם אתם זקוקים בארגונכם לעיתון ארגוני? 
מאחורי כל ארגון, ישנם האנשים המנהלים אותו ופועלים בו. לכל אדם ישנו סיפור חיים, שככל שתתחקרו ותנברו עמוק פנימה תתפלאו לגלות עולם ומלואו. האם עצרתם פעם לחשוב, מה מניע מנהל מסוים להתנהל בדרך בה בחר? האם חשבתם מדוע המזכירה מגיבה בטלפון לפנייתכם בצורה שהיא מגיבה?

בטוחני שלאחר שתיטיבו להכירם, החל ממקום לידתם, בית הספר, השרות הצבאי, לימודיהם, משפחתם והתגלגלותם לארגון, כך תוכלו להזדהות עם סיפורם, להבינם יותר טוב, לאוהבם ולהסתכל עליהם לראשונה מנקודת מבט אחרת.

מלבד הכרת סביבת הארגון האנושית טוב יותר, עיתון ארגוני, כאמור, יעניק לכם במה מצוינת להעברת מסרים שמנהל הארגון רוצה להעביר ישירות לעובדיו, הכרת מחלקות חדשות או מגמות חדשות אליהם פונה הארגון, הכרת קהל הלקוחות טוב יותר ועוד. בנוסף מעניק עיתון הארגון במה מיוחדת בה ישנה אפשרות לתת במה מיוחדת לעובדים מצטיינים הראויים לתזכורת ושבח, כמו גם צילומי אירועים של הארגון ועוד.הכותבת, איילת גל, היא עיתונאית ועורכת בעיתונות הכתובה והאלקטרונית גם יחד ובעליה של חברת "בעיניים שלך" המספקת שירותי תוכן ועריכה וכן צילום ועריכת וידאו לארגונים ואנשים פרטיים.   

 
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798