חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
מאמרים וכתבות בניהול משאבי אנוש, הדרכה, תגמולים והטבות.
 
תגיות ( לחצ/י על התגית הרצויה לצפיה ברשימת מאמרים בנושא נדרש )
משאבי אנוש, הדרכה, תזונה, אינטרנט, גרפולוגיה, DIVERSITY, דיני עבודה, ניהול, ארגונומיה, Coaching, גיוס, בטיחות, מכירות, תקשורת, ניהול ישיבות, שימור עובדים, ניהול השינוי, תגמולים והטבות, גלובליזציה, חשיבה יצירתית, הטרדה מינית, הפעלות, טכנולוגיה, Balanced Scorecard, אחריות חברתית, רווחה, CRM, שירות, שיווק, איכות, Relocation, הערכת עובדים, מיתון והתייעלות, WLB, ניהול מו``מ, אסטרטגיה, NLP, אבטחה ובטחון, תקצירי תיזות, ניהול פרויקטים, ביטוח, QRM, ניהול סיכונים, מעילות, חגים, פרזנטציה, איכות הסביבה, קריירה, גישור וניהול קונפליקטים, ניהול זמן, פינה מהסרטים, מנהיגות, בריאות העובד, מיחשוב, דור ה Y, יח``צ, חיסכון בעלויות, אבחון, תדמיתנות, נגישות, מסים, שכר, התארגנות עובדים, צדק חברתי, חירום, הגיל השלישי, Talent Management, אתיקה, העסקת חרדים, קוד לבוש, פיתוח ארגוני, כלכלת המשפחה, פנסיה, פרישה, התעמרות, CQ- Cultural Intelligence‏, מיזוגים ורכישות, מנויים חדשים, Global,
מאמרים - משאבי אנוש
משאבי אנוש משאבי אנוש
מועדון הטבות ארגוני HR SHOPS
 
HR2Day רישום לניוזלטר
כניסת משתמשים רשומים
שם משתמש
סיסמה
 
 
 
 
 
12/12/2019
 
 
 
איך לבחור ספק סדנאות שטח- (ODT (OUTDOOR TRAINING
חזור לרשימה
 
תאריך: 09/04/2013
כותב: נדן צור
כתובת דוא"ל: 
 

כמו בכל בחירה של הדרכה או אימון, בחירה בספק לאימון בשטח (ODT\OUTDOOR TRAINING) ו\או פעילות ללמידה התנסותית יכולה להיות מבלבלת מאוד, אך בחירה נכונה היא עדיין עניין מהותי להצלחת הפעילות או האימון! הטווח האין סופי של סדנאות ופעילויות המוצגות תחת המושג ODT, סדנאות מנהלים או סדנאות שטח למיניהן, מקשה על הבחירה ובאין סטנדרט ברור לאיכות ולתוכן, הפעילות עלולה להפוך לאכזבה ולבזבוז כסף וזמן.

הספקים הרציניים ביותר של תוכן איכותי, מעמיק ואפקטיבי מחויבים תמיד ללמוד לעומק את המטרות העסקיות, את תרבות העבודה של הארגון, ואת יעדי הפיתוח של לקוחותיהם. אז איך יודעים כבר משלב שיחת הטלפון הראשונה שמדובר בספק של תוכן איכותי? ראשית, ספק איכותי יקדיש זמן ניכר להבין מי הם המשתתפים ומה תוצרי האימון הרצוי על ידי כך שישאל אתכם שאלות רבות ומפורטות!

שנית, ספק תוכן איכותי ל- ODT או סדנאות מנהלים יתייעץ איתכם בכל שלבי התכנון, מתודות העברת התוכן והשלבים בהטמעת התוכן בסביבת העבודה. כמו כן, וזו נקודה חשובה ספק תוכן מעמיק יבנה תוכנית שמוכוונת למיומנויות או ערכים ברורים, אך לא יותר משתי נקודות בסיסיות הקרובות או מתקשרות זו לזו. לדוגמא: ספק תוכן שמבטיח לעבוד בסדנה יומית על מנהיגות, פתרון בעיות וסגנונות תקשורת מוכר לכם את מה שאתם רוצים לשמוע ולא בהכרח משהו שיש סיכוי שתקבלו. צריך לקחת בחשבון שהלמידה ביום כזה מתרחשת מתרגיל לתרגיל ומעיבוד לעיבוד, כך שחשוב לשמור על רצף מחשבתי, לוגי שבו יוכלו המשתתפים להעמיק בנושא וללמוד ניואנסים רבים שלו, ולא לדגום נושאים שונים באופן שטחי.

לסיום, נקודה חשובה ביותר, ספק ODT\IDT איכותי יפגין טווח רחב של יכולות עיבוד וניתוח מתוחכמים על מנת לכוון את המשתתפים להבנה טובה ומעמיקה יותר של המיומנויות והתהליכים בכדי שיוכלו לקחת אותם בחזרה לסביבת העבודה וליצר שינוי משמעותי. מחקר שנערך בקרב 1,500משתתפים בכ-80 סדנאות חד יומיות מצביע על כך שלמנחים מנוסים ומוכשרים יש אפקט ניכרביותר על ההפנמה וההטמעה של המסרים העוברים בסדנה.

 


 

TEAM DYNAMICS הינה חברה מובילה המתמחה בפיתוח והעברה של תוכן מותאם אישית בעל אפקטיביות גבוהה עבור צוותים וקבוצות. TEAM DYNAMICS מפעילה טווח רחב של פעילויות ODT  ו- (IDT (INDOOR TRAINING, סדנאות שטח וסדנאות מנהלים ללמידה התנסותית בכדי ליצור חווית למידה עוצמתית. ומהנה.
 
נדן צור, מנחה סדנאות שטח, חינוך מבוגרים למידה התנסותית וימי גיבוש וחוויה
http://odter.co.il
nadantzur@gmail.com
054-8046746

 
תואר 1:B.A. בפילוסופיה עם התמחות בפילוסופיה של הנפש מוסד לימודי:ממכללת HUNTER בניו יורק
 
להוספת תגובה לחצ/י כאן      להדפסה לחצ/י כאן

תגובות:
 
פורום משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | דרושים – משאבי אנוש | משאבי אנוש | משאבי אנוש מועדון הטבות | פורום תגמולים והטבות
בניית אתרים תפנית: 054-4780798