בעקבות כניסתו לתוקף של ``חוק הודעה למועמד`` סינריון מציגה: פתרון דיגיטאלי המאפשר עדכון מועמדים בתהליך גיוס

 
הגרסה החדשה של המערכת נותנת מענה לדרישות "חוק הודעה למועמד" המחייב את החברה המגייסת לעדכן מועמדים הנמצאים בתהליך גיוס, על סטטוס התהליך מולם. החוק שיכנס לתוקפו ב- 31.1.2015, קובע כי על החברה המגייסת למסור למועמד הודעה על התקדמות תהליך הגיוס, לפחות אחת לחודשיים. כמו כן, במידה והמועמד לא התקבל לעבודה, על החברה להודיע על כך עד שבועיים מרגע שהתקבל אדם אחר לתפקיד.
מערכת Synerion Recruitment מאפשרת ניהול משרות, קליטה אוטומטית של קורות חיים ממגוון מקורות, יצירת מאגר מועמדים איכותי, וזיהוי המועמדים המתאימים ביותר לדרישות הארגון. - 
תהליכי עבודה הגמישים של המערכת, מותאמים עצמאית לדרישות התפקיד, לצרכי ולאופן העבודה של הארגון, ומאפשרים ניהול, מעקב ובקרת תהליך הגיוס, תוך זיהוי חריגה מלוחות הזמנים. תהליכים אלה גם מאפשרים משלוח אוטומטי של הודעות למועמדים עפ"י דרישות החוק החדש.   
 
"החוק נועד לאפשר למועמדים לעבודה להתעדכן באשר לסטטוס התהליך מולם, בכדי להפחית את אי הודאות הכרוכה מצדם בתהליך ולאפשר להם לכלכל את צעדיהם" , אומר אבנר מימון, סמנכ"ל פעילות ישראל בסינריון מערכות. "אנו מקפידים על כך שהמערכות שלנו יתנו מענה לצרכים הדינמיים של השוק. לכן הגרסה החדשה ששחררנו תיתן בין השאר, גם מענה לדרישות חוק ההודעה למועמד. זאת באמצעות מנגנון אוטומטי מתוזמן למשלוח סוגים שונים של עדכונים באמצעות המייל, בהתאם לסטטוס המועמד. תיעוד כל המיילים שנשלחו מהמערכת מאפשר לארגונים להוכיח כי אכן נשלחה הודעה למייל מסוים ומאפשר להם לעמוד בדרישות החוק."      
 

אודות סינריון

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 25 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. 
הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים וחישוב שכר, ניהול גיוס עובדים וניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון. 
 
מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management. 
 
למידע נוסף : http://www.synerion.co.il
 
   
 
 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798