ציון ``פלטינה+`` לסאנדיסק בדירוג ``מעלה 2015``: על תרומה לקהילה, מעורבות חברתית, אתיקה בעסקים ויחסי עבודה

 
דירוג מעלה לשנת 2015 , המדרג את החברות הגדולות במשק על פי עמידתן במגוון קריטריונים דוגמת היבטים אתיים בתהליכים עסקיים, יחסי עבודה, גיוון והכלה של עובדים, תרומה לקהילה ומעורבות חברתית של עובדים, העניק לחברת סאנדיסק ישראל דירוג של "פלטינה+" - הדירוג הגבוה ביותר הניתן לחברות. זו השנה השלישית ברציפות בה סאנדיסק זוכה בציון הפלטינה+. 
 
סאנדיסק, המוכרת בעיקר בשל הובלה גלובלית של תחום פתרונות זכרון הפלאש, מעסיקה בישראל כ-600 עובדים, הממוקמים בכפר סבא במרכז, עומר שבדרום ותפן שבגליל. במקביל להובלה הטכנולוגית, משמשת סאנדיסק ישראל דוגמה בתחום המעורבות הקהילתית והעשייה החברתית ואף מובילה מהלכים 'לאומיים', דוגמת המאבק להנחלת לימודי מתמטיקה 5 יחידות בתיכון והשתתפות בפרוייקט 'קוד מאנקי' הארצי, שעסק בלימודי תכנות לגילאי בתי הספר היסודיים. 
 
סיכומי הפעילות החברתית לשנת 2014 שערכה סאנדיסק מגלים כי 99% מעובדי ומנהלי החברה השתתפו בפעילות קהילתית לפחות פעם אחת, השקיעו מעל 4,200 שעות התנדבות למען הקהילה ועמדו (בגאווה) מאחורי כ- 1.8 מיליון שקלים שנתרמו למגוון עמותות. 
 
"נושא האחריות והמחוייבות החברתית הוא חלק בלתי נפרד מ'תעודת הזהות' העסקית שלנו", אומר שחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ישראל. "כאחד המעסיקים היותר גדולים בזירת ההייטק הישראלית, אנו - הנהלה ועובדים כאחד - פועלים לממש את האחריות הזו במגוון תחומים, מדאגה לרווחת העובדים, גיוון כח העבודה, תרומה לקהילה ומעורבות בה". 
 
"במקרים רבים היוזמה לפעילות הקהילתית מגיעה מהעובדים. הם באים עם יוזמה, מגייסים את החברים ואת המערכת כולה והארגון לא רק שתומך ומוקיר את הפעילות הזו, הוא מצטרף אליה בשמחה", אומרת רונית רונן קרפול, סמנכ"לית משאבי האנוש של סאנדיסק ישראל ואירופה. "עבורנו, זו זכות לשמש כמובילי ומטמיעי שינוי חברתי בתחומים המשקפים את ערכי החברה ותרבותה הארגונית. אנו רואים בפעילות ההתנדבותית חלק בלתי נפרד מהשילוב בקהילה ועובדי החברה פעילים כיום במסגרות קהילתיות בשלושת אתריה בישראל". 
 
דירוג מעלה מהווה כלי לניהול תשתית האחריות התאגידית בחברות. הדירוג בוחן את החברות הגדולות במשק - חברות ציבוריות ופרטיות - על פי עמידתן בקריטריונים של אתיקה, סביבת עבודה, מעורבות קהילתית, איכות סביבה, ממשל תאגידי ודיווח.
 

 

אודות סאנדיסק
סאנדיסק (NASDAQ: SNDK), החברה ב- Fortune 500 ו- S&P 500; הינה תאגיד גלובאלי מוביל בפתרונות מבוססי אחסון פלאש. מזה למעלה מ-25 שנה סאנדיסק מרחיבה את אפשרויות האחסון ומספקת מוצרים אמינים וחדשניים ששינו את תעשיית האלקטרוניקה. הפתרונות של סאנדיסק נמצאים כיום בלב כמה מה- data centers הגדולים בעולם; ומשולבים בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. מוצרי הצריכה של סאנדיסק זמינים כיום במאות אלפי חנויות ברחבי העולם. סאנדיסק מעסיקה בישראל כ-600 עובדים ומשרדיה ממוקמים בכפר סבא, עומר ותפן שבגליל.
 אתר: www.sandisk.com
 
 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798