הרמת כוסית לפסח

 
טקס הרמת הכוסית הינו הזדמנות מצוינת להראות לעובדים שמקום העבודה שלהם אינו רואה בהם רק עובדים אשר מטרתם לתקתק עבודה לעמוד ביעדים ולהחתים שעון אלא דואג גם לספק להם מקום עבודה שעונה על מכלול של צרכים. 
תחושה זו של פירגון ואהדה מגבירה מוטיבציה בקרב עובדים, יוצרת אתנחתא חשובה והופכת עובדים מרוצים לעובדים טובים יותר. 
  
בשנים האחרונות גברה מודעות מחלקות משאבי אנוש לטקס הרמת הכוסית מכבד מגבש ונותן תחושת גאווה לעובדי הארגון.
 
הרמת כוסית כאירוע תכני 
 
אם בעבר התוכנית האומנותית בטקס הרמת כוסית כללה נאום מפיו של סמנכ"ל השיווק, ציון לשבח של עובדים או מחלקות מסוימות כיום טקס הרמת כוסית כולל תכנים בידוריים וערכיים אשר ינעמו לעובדים ויהפכו את הרמת הכוסית לחוויה בלתי נשכחת. 
 
הרמת כוסית יכולה להיות במתחם הארגון או לצאת מהשגרה ולערוך אירוע מייוחד במקומות שונים הנותנים ערך מוסף לטקס ולמעמד .
שילוב של תוכן מתאים ע"י הרצאה פעילות אומן , מופע של זמר או אומן אורח שתבחרו והכל בהתאמה לסגנון לתקציב לתיאום הציפיות , לפי גיל, אופי ומספר העובדים בחברה. 
חשוב להתייעץ ולבדוק את כל האישורים תעודות הכשרות והביטוחים הנדרשים
 
להפוך את הרמת הכוסית לאירוע מושלם
 
אם כבר טרחתם והשקעתם בהרמת כוסית, למה לא לנצל את ההפוגה מיום העבודה ולהפוך את היום ליום כיף.  בדרך זו אתם משלבים הרמת כוסית בלתי נשכחת עם יום גיבוש לעובדים ומרוויחים שתי ציפורים במכה אחת. ימי הכיף יכולים להיות כל מה שתבחרו, ספורט אתגרי, פעילות בסגנון המרוץ למיליון, קרב סכינים ועוד  
  
לשלב הרמת כוסית עם ארוחת בוקר\ צהריים מושקעת 
 
גם אם אינכם מעוניינים להפוך את הרמת הכוסית לאירוע של יום שלם בהחלט ניתן למתוח את מחצית השעה ולשלב מגשי אירוח כיבוד קל צהריים או בוקר עם הרמת כוסית. 
 

סיוון נח, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, בעלים ומנכ"ל של חברת Business & Pleasure המעניקה פתרונות תוכן לאירועים עסקיים מעל 16 שנה. מפיקה אירועי חברה, כנסים, ימי גיבוש לחברות וארגונים במשק הישראל בשילוב תכנים מקוריים  בעלי תפיסה רעיונית ייחודית לצד תכנים בידוריים המעניקים חוויה ללקוח.

המעוף, היצירתיות, הנסיון והאהבה למקצוע הם אלה אבני הדרך הבונים את המוניטין שלנו כאחת מחברות ההפקה המובילות בתחום.
sivan@baribua.co.il  |  052-5496767  |  www.bandp.co.il

 

 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798