בפעם החמישי רציפות: סאנדיסק זוכה בציון ``פלטינה+`` בדירוג מעלה לאחריות תאגידית


ארגון מעלה הוא ארגון גג של כ- 110 חברות מהמובילות במשק הישראלי, הפועל לקידום נושאים של אחריות תאגידית ולפיתוח הסטנדרטים של ניהול אחראי בישראל. בין זוכי הפלטינה+ השנה, נמצאות גם אינטלֿ אי.סי.איי טלקום ומיקרוסופט. 
 
סאנדיסק, שנרכשה באחרונה על ידי ווסטרן דיגיטל, המוכרת בעיקר בשל הובלה גלובלית של תחום פתרונות זכרון הפלאש, מעסיקה בישראל כ-800 עובדים, הממוקמים בכפר סבא במרכז, עומר שבדרום ותפן שבגליל. במקביל להובלה הטכנולוגית, משמשת סאנדיסק ישראל דוגמה בתחום המעורבות הקהילתית והעשייה החברתית ואף מובילה יחד עם מספר חברות נוספות, מהלכים 'לאומיים', דוגמת המהלך להנחלת לימודי מתמטיקה 5 יחידות בתיכון והשתתפות בפרוייקט 'קוד מאנקי' הארצי, שעסק בלימודי תכנות לגילאי בתי הספר היסודיים. 
 
"כחלק מהעשייה היומיומית אצלנו, הצבנו מטרה של קידום העשייה החברתית. העסקה הוגנת ומגוונת, שמירה על הסביבה ופעילות בקהילה הם חלק מהדרכים בהן בחרנו. הוכחנו כי בחיבור נכון של הארגון, ההנהלה והעובדים, שמתועלים כולם לאותו כיוון אפשר להשיג הרבה ולהשפיע על החברה והסביבה״, אומרת רונית רונן קרפול, סמנכ"לית משאבי האנוש של סאנדיסק ישראל ואירופה. 
 
 

אודות סאנדיסק

סאנדיסק (NASDAQ: SNDK), החברה ב- Fortune 500 ו- S&P 500; הינה תאגיד גלובאלי מוביל בפתרונות מבוססי אחסון פלאש. מזה למעלה מ-25 שנה סאנדיסק מרחיבה את אפשרויות האחסון ומספקת מוצרים אמינים וחדשניים ששינו את תעשיית האלקטרוניקה. הפתרונות של סאנדיסק נמצאים כיום בלב כמה מה- data centers הגדולים בעולם; ומשולבים בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. מוצרי הצריכה של סאנדיסק זמינים כיום במאות אלפי חנויות ברחבי העולם. סאנדיסק מעסיקה בישראל כ-600 עובדים ומשרדיה ממוקמים בכפר סבא, עומר ותפן שבגליל.
 אתר: www.sandisk.com

 

 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798