מתכוננים לאליפות הסייבר הלאומית: חברת סאנדיסק אירחה ``נאמני מחשוב`` צעירים במרכז הפיתוח שלה בכפר סבא

 
המשתתפים הצעירים, כולם תלמידי כיתות ה', הוזמנו למרכז הפיתוח של סאנדיסק בכפר סבא ליום פעילות מרוכז לקראת פתיחת התחרות. שחר בר אור, מנכ"ל סאנדיסק ישראל ויו"ר ועדת החינוך של IATI, בירך את התלמידים, שקיבלו הדרכה מקיפה לקראת תפקידם בתחרות ולאחר ההדרכה האחים רון רהב, PMO בחטיבת הפיתוח וההנדסה של סאנדיסק, וגיל רהב, מנכ"ל מכללת הייטק קידס, המשיכו ללוות את התלמידים, ונסעו איתם לאשכול הפיס ברעננה, שם הסבירו על התחרות לתלמידי העיר, ההורים וצוות בית הספר.
 
שחר בר אור, אמר:" קידום החינוך המדעי והטכנולוגי בישראל הוא יעד מרכזי במעורבות הקהילתית שלנו, ואני גאה מאוד בעובדים שמקדמים יוזמות לאומיות ותומכים בקהילות המקומיות של שלושת מרכזי הפיתוח שלנו בישראל. בשנה שעברה, שמחנו לראות את ההשפעה המשמעותית שהייתה לתחרות על260,000  תלמידים מכל המגזרים ובכל הארץ, ואנחנו מצפים לתוצאות דומות גם השנה". 
 
איילת דליות, מנהלת המחלקה ליזמות ולפיתוח תכניות במינהל בחינוך: "אנו מברכים על השותפות עם חברת סאנדיסק, שותפות זו מאפשרת חיבור בין מערכת החינוך לאתגרי ה"עולם האמיתי" ומאפשרת העשרה והעצמה של תלמידים אשר לוקחים על עצמם תפקיד של מנהיגות טכנולוגית בבית הספר. אנו נערכים לקידום תחרות התכנות הלאומית ברמה העירונית, תחרות שיש בה בכדי לקדם חשיפה לתחום התכנות, חשיבה לוגית, וערכים של עבודת צוות, שיתופיות ומצויינות".
 
 
 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798