רשת ריבוע כחול מציגה חסכון של 2 מליון ₪ בשנה בעקבות השימוש במערכת מרכזית לניהול זמן ונוכחות עובדים


רשת ריבוע כחול, מובילה בתחום הקמעונות, עושה שימוש במערכת מרכזית לניהול זמן ונוכחות.

הרשת השיגה חיסכון כספי של 2 מיליון שקלים בשנה הודות למעבר למערכת Synerion TimeKeeper לניהול זמן ונוכחות העובדים. מערכת TimeKeeper של סינריון הותקנה כמערכת מרכזית שהחליפה מספר מערכות עצמאיות, שפעלו בסניפים השונים. המעבר למערכת הפועלת על בסיס נתונים מרכזי, מאפשר שקיפות מלאה של דיווחי נוכחות/היעדרות של עובדי הרשת ומספק מידע אמין, זמין ונגיש בכל רגע. 

הודות למערכת נפתרה המשימה המורכבת של איסוף המידע לגבי מי עבד באיזה סניף, מתי, במשך כמה זמן וכמה הפסקות ביצע, בעיקר ביחס לעובדים המנוידים בין הסניפים.

המערכת מאפשרת אוטומציה ומעקב אחר ההתנהלות היומיומית של הרבוע הכחול בתחום ניהול זמן ונוכחות, תוך  התאמה לדרישות הספציפיות של הארגון, בכלל זה תקנים בפועל, הסכמי העסקה, חוקת ותקנות עבודה, הסכמי וועד ודפוסי משמרות.  עיבוד וניתוח הנתונים שמבצעת המערכת,  מבטיחים העברה יעילה של נתונים מדויקים לצורך הכנת חישובי שכר, בהתאם לשעות העבודה בפועל של העובד, לחוזה ההעסקה ולחוקי העבודה.  כתוצאה מכך השיגה הרשת שיפור יעילות בניהול תהליכי זמן ונוכחות העובדים; שיפור הדיוק בעיבוד נתונים והעברה לשכר ועקב כך צמצום חשיפה לסיכונים; דיוק בכמות ובערך שעות נוספות משולמות והקטנת הוצאות אדמיניסטרציה וניירת.

"המעבר למערכת מרכזית אחת  של  סינריון אפשר לנו לייעל את עבודת התמיכה והתחזוקה, כך שנדרש מספר מצומצם של עובדים בכדי לטפל בכל נתוני הנוכחות של כל העובדים ב- 200 הסניפים שלנו", אומרת אודליה לבנון, ראש אגף טכנולוגיות מידע – רבוע כחול.  "השגנו חסכון כולל של למעלה משני מיליון ש"ח בשנה באמצעות השימוש במערכת. המערכת תרמה לייעול תהליך ניתוח ועיבוד נתונים להכנת השכר במחלקת כוח האדם והשכר. היא מאפשרת לנו להתמקד רק במקרים הדורשים התייחסות מיוחדת, במקום להשקיע שעות עבודה רבות ע"מ לאתר מקרים חריגים.  כמו כן, הובילה המערכת לחיסכון בהוצאות השכר בגין המדידה המדויקת של זמן העבודה בפועל, זמן ההפסקות, פיצוי על עבודת ערב ובדיקת העמידה בתקן החודשי הגלובלי לעובד".סינריון מערכות, לביא טיימטק לשעבר, מתמחה במתן פתרונות מחשוב לניהול המשאב האנושי בארגון. סינריון משרתת יותר מ-5,500 ארגונים עם למעלה מ- 4,000,000 עובדים בישראל ובעולם ומספקת פתרונות לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management) המתקדמים ביותר מסוגם.  מוצרי ה- WFM של סינריון מותקנים ופועלים בארגונים ועסקים בכל מגזרי המשק בישראל  -מארגונים ברשימת Dun's 100 המעסיקים אלפי עובדים ועד לארגונים בסדר גודל בינוני וקטן.

 http://www.synerionhcm.com

יעל ניסקי | כותרת  | 054-5606568

 
http://www.hrm.co.il | Powered by Tafnit Websystems 972-54-4780798